Пригода в Кармелі починається для кожного з розпізнання свого покликання. Це час пізнавання себе самого, своїх прагнень, мотивацій, входження у молитву. Це також час пізнавання Кармелю — його історії, духовності та стилю життя братів. Допомогою в цей час можуть бути духовне керівництво, групові та індивідуальні молитовні дні (дні зосередження), організовані при монастирях; контакт із душпастирем покликань.

 • 1 рік

  Любліні

  Період початкової формації розпочинається роком постулату в Любліні. Це час поступового входження у кармелітське життя. Щоденний ритм визначають молитва, праця у монастирі, формаційні заняття, час відпочинку (рекреація), проведений спільно з іншими постулантами. Постуланти виїжджають на Різдвяні свята до своїх родин, натомість Великдень відзначають у Спільноті. Після завершення терміну постулату дається два тижні на перебування вдома.

 • 1 рік

  Черній

  Через рік постулату в Любліні настає приїзд до Черної під Краковом, де відбуваються реколекції, що закінчуються облучинами (прийняттям монашого одягу — габіту). Розпочинається рік новіціату, який весь минає у Черній. Це час поступового відосібнення (обмеження контакту з родиною), час випробувань, етап опанування кармелітської харизми і приготувань до складення обітів бідності, чистоти й послуху.

 • 6 років

  Краків

  Склавши свої перші обіти (на один рік), брати їдуть до Кракова, аби там 2 роки вивчати філософію і 4 роки — теологію. На лекції молоді кармеліти ходять до місцевої Дієцезіальної семінарії. Це також час поступового входження в душпастирство, яке кармеліти провадять при своїх монастирях. Як кандидати до священства (брати-клірики), так і брати-монахи щороку поновлюють свої обіти. Після складення 5 почергових річних обітів вони складають урочисті довічні обіти. Кандидати до священства (після завершення навчання та відбуття дияконської практики) приймають свячення пресвітерату.

Після завершення початкової формації, яка триває щонайменше 8 років, кожен із братів дістає від Провінціала скерування до конкретної Спільноти у межах Провінції. Там він продовжує свій шлях кармельського посвячення і виконує служіння, призначене йому у Спільноті.